Моя донька в цьому році закінчує молодшу школу. Ну.. ми так виріши. Спочатку я думала, що то є гарна ідея: спочатку дитина ходить в молодшу школу, а вже потім переходить в старшу. Спочатку вона подовжую дитинство, а вже потім готується до дорослого життя. Я помилилась.
Школа виявилась зовсім з НЕАДЕКВАТНИМИ ВЧИТЕЛЯМИ, а рівень підготовки в цій ШКОЛІ бажав кращого.
Але… то вже забуваєш. Дитина закінчує ту молодшу школу. В цю п”ятницю була на батьківських зборах, котрі вирішували, що ми будемо і як робити на останньому дзвонику і на випускний. Батьківський комітет довго пропонував різні варіанти. Спочтку загальна сумма подарунків для вчителів становила.... 15 тис. грн. Після деякіх дебатів і суперечок сума знизилась до 10 тис. грн.  До цього потрібно ще було додати по 150 грн з дитини для святкування в кафе і 200 грн, якщо з дитиною іде 1 дорослий. І це ще без грошей, витрачених на одяг, взуття для маленького випускника.
О! Забула... вчительці батьки вірішили подарувати 4 тис. грн („по 1 тис. гривень за кожний рік”) , а самим випускникам – чашечку з їх власним зображенням!!!!!! Як Вам то?
Тепер подаруночки кожному вчителю:
- Няні і вчительці подовженого дня – по 500 грн.
- Директору – 5 тис. грн.!!!!!!!!!!!!!!!!
- Всім іншим вчителям – подарунок, котрий буде не більше 200 грн.

Смішно ж було, коли одна мама (котра була з найбагатшої з нашого класу родини) запропонувала зайти в найближчий супермаркет і „купити статуеточки різні, чи прикраси”. Ця жінка відразу впала в моїх очах. Який несмак!!!! 
Ще пропонували подарувати вчителям картини за 200 грн (авт. нормальна картина не може так дешево коштувати) і робочий датований щоденник (і це буде в травні місяці).

Головні перли ж чекали попереду. Вчителям ми маємо викласти купу грошей, а ... в кафе для святкування маємо прийти зі своєю випивкою. Капець! Мене порвало. Це я ... така гарнюня. Вдягну дитину, вдягнусь і прикрашусь сама і ... буду тягнути ще випивку з собою?
Потім мені сподобалось, що всі класи мають „зробити подарунок школі”. А зроблені протягом чотирьох років за кошт батьків: пластикові вікна у класі, столовій і роздягальні; пересланий ліноліум у всіх вищенаведених приміщеннях; зроблені нові шафи для діток; штори, обої; куплені – пилосмог, нові килими і всілякий інший брухт... ми що... заберем з собою? Це ж і залишиться в школі. Згадалось. За ці чотири роки я у власній квартирі такі ремонти не зробила, а ось ШКОЛА.... )

Посміялись і поплакала.  У нас в класі 30 діток. Ось і розділіть ті суми на 30. Що виходить? Так... не так вже і мало.
А як у Вас? Що вирішили ВИ? Які варіанти подарунків для вчителів і діткам? Як плануєте проводити святкову лінійку і світкування? Чекаю ВАШИХ Порад. )))