Дитина+Батьки+Школа Follow uamama on Twitter

МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Отзывы о школах Киева » Гімназія "Києво-Могилянський колегіум"


Гімназія "Києво-Могилянський колегіум"

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Гімназія "Києво-Могилянський колегіум"    
Район: Деснянський
Адреса: 02217, Теодора Драйзера, 9а
Телефон/факс: 547-12-20(ф), 547-13-90, 546-77-53
Директор: Ковальчук Олександр Володимирович
Додаткова інформація про заклад
Сторiнка в мережi Iнтернет: http://gkmk.kiev.ua
Спецiалiзацiя: філологічний, суспільно-гуманітарний
Мова навчання: українська
Iноземнi мови що вивчаються: англійська, німецька, французька
Форма власностi: комунальна
Режим роботи: 5-ти денний
Кiлькiсть класiв:
Додатково є: бібліотека, стадіон
Умови вступу: за конкурсом
Наявнiсть гурткiв:
Експериментальна робота:
Додаткова iнформацiя:

0

2

1. Углубленное изучение всех предметов до 10 класса, 10—11 — профильные классы (общественный и гуманитарно-юридический). Профильные предметы: общественный класс — экономика (2 часа в неделю), математика (5), право (2), английский язык (5), второй иностранный язык по выбору учеников (2). Гуманитарно-юридический — право (4), литература (6), история (4,5 часа), английский язык (6), второй иностранный язык (3).
2. Язык преподавания - украинский.
3. Иностранные языки: английский 5 часов в неделю, французский или немецкий язык по выбору — 2—3 часа в неделю.
4. Конкурсный отбор учеников до 5 класса (математика, украинский язык — оба письменно) на основе программы начальной школы (логические задачи, тексты диктанта на народоведческой основе).
5. Количество учеников в классах от 28 до 34 учеников.
6. Работают кружки: хоровой, народных ремесел, хореографии, японского языка, информатики, театральной миниатюры. Поскольку мы находимся в помещении бывшего детского садика, то имеются проблемы с актовым и спортивным залами. Небольшая комната одновременно является спортивным, хореографическим и актовым залом. Есть тренажерный зал, баскетбольная площадка, футбольное поле.
7. После уроков работают кружки, проводятся индивидуальные и дополнительные занятия, факультативы и т.п. Группы продленного дня, как таковой, нет
8. Дошкольного заведения при гимназии нет..
9. Материально-техническое обеспечение неплохое, компьютерный класс с подключением к сети Интернет, аудиовизуальная техника, имеем свои ксероксы и ризограф, но из-за отсутствия надлежащих условий не можем использовать все на 100%.
10. Обучение бесплатное. При гимназии создан благотворительный фонд, куда через учреждения Сбербанка родители перечисляют благотворительные взносы. Поскольку взносы добровольные, то их сумма варьируется от 25 до 50 гривен.
11. ГКМК пребывает под патронатом Национального университета «Киево-Могилянская академия».
12. Поступление выпускников в ВУЗы 100%, но, по мнению дирекции, это не может быть показателем работы учебного заведения при нынешнем состоянии высшего образования. Более объективным считаем определение количества победителей предметных олимпиад и конкурса работ Малой академии наук. Таких в коллегиуме в среднем 60 учеников.
13. Особенностью коллегиума является частично раздельное обучение мальчиков и девочек до 10 класса, кураторы классов мальчиков — мужчины (13 мужчин в школе!!!); разделение классов на группы при изучении 6 предметов, художественный труд (ремесла) вместо обслуживающего; обращение к детям на «вы», дети к учителям обращаются обычно «пане директоре», «пані Олено» и т.п.; личностно-ориентированное обучение; тесное сотрудничество с родителями (в принципе мы — общественно-государственная школа); введение программы «Здоровье», участие учителей в разнообразных программах, конкурсах и т.п. (научно-методическая работа).

Контакты:  Адрес: ул. Теодора Драйзера, 9а, Деснянский район; тел. 547-12-20, 547-13-90; e-mail: colegium@colegium.edu.ukrsat.com

0

3

Порядок вступу до гімназії "Києво-Могилянський колегіум"

До нашого навчального закладу можуть вcтупити всі охочі учні, які пройдуть вступне випробування.

Спочатку треба подати заяву до колегіуму, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина брала участь у вступних іспитах. Вони, у свою чергу складаються із двох частин: написання диктанту орієнтовного обсягу 110 слів та екзамену з математики.

Максимальний можливий бал за диктант - ...???... балів, за кожну помилку знімається ...???... балів.
Порядок конкурсного прийому учнів.

Наводимо приклади задач, що були запропоновані на вступних іспитах до КМК

1) Яблуко та груша разом коштують 17 коп. 5 яблук та 2 груші коштують разом 55 коп. Скільки коштує одне яблуко і скільки - одна груша?

2) Дві швачки отримали замовлення пошити по 18 сорочок кожна. Перша швачка шиє одну сорочку за два дні, друга шиє дві сорочки за три дні. За скільки днів кожна з них виконає замовлення?

3) Вага бегемотика складає 1/7 ваги його мами-бегемотихи. Яка вага бегемотика, якщо разом з мамою вони важать 5 т 600 кг?

У колегіумі можна придбати збірку задач, які пропонувались на вступних іспитах з математики у КМК у попередні роки з прикладами розв'язань та оформлення пояснень до них, з переліком вимог до екзаменаційної роботи вступника до гімназії КМК.

Приклади диктантів:

     Переправа
     Була темна осіння ніч. У долині сіріло щось широкою смугою і розливалось у пітьмі. То був Дунай. В одній з яруг, глибоких та покручених весняними водами, ворушились люди. Були вони з хатнім збіжжям. На дні яру чути було якесь глухе шепотіння. Не то осінні води шуміли, збігаючи в Дунай, не то вітер биввся в заломах провалля. Іван розклав багаття, припав до землі і дув. Раптом схопилось полум'я, бухнув синій дим, - і залило світлом дно чорториї. Нерівне світло осяяло його кругле обличчя, заросле пасмами волосся. Раптом почувся кінський тупіт. Усі насторожились. Остап затоптував вогонь. Жевріюче бадилля розповзалось скрізь, мов вогняні хробаки. Тимчасом кіннотники проїхали. В проваллі знов стало темно. Іван оповідав про своє домашнє життя (114 слів). (За Коцюбинським).

     Біла береза
     Шумів осінній листопад. Ліси покірно й сумно порошили багряним листям. Тужне шарудіння заповнювало лісову глушину. Опалим листям осінь щедро вистеляла всі дороги й галявини. Шум листопаду сповнював Андрія тривогою. У вилинялій гімнастьорці він ішов нерівним кроком і часто обтирав обличчя пілоткою. Опівдні Андрій зупинився на гребені узгір'я.
     Наші частини йшли бездоріжжям по ржевському поліссю. На схилі невеличкого пагорка самотньо стояла біленька береза. Вона по-дитячому радісно стріпувала віттямю Андрій підійшов до берези ближче. Він любив на всі груди вдихати пахощу листу беріз, любив дивитися, як берези простягали до вікон густо запушілі памороззю гілки.
     Надвечір батальйон війшов на просторе узгір'я і увійшов в село. Це була Ольхівка. Над нею високо трималися гіллясті берези. М'яке сяйво весело освітлювало все узгір'я (112 слів). (За Бубенновим).

0

4

Хм. Подзвонила сьогодні в навчальний заклад. Поговорила з директором паном Олександром. Він наголосив, що іспити почнуться 10 травня 2011 року о 16:00 , але... сказав, що до того часу я не зможу підійти в ліцей і поспілкуватися з майбутніми вчителями. Був день відкритих дверей і ... тоді потрібно було й говорити. Я вже одного разу так зробила помилку при виборі молодшої школи... і тепер ... тільки після спілкування з майбутнім вчителем і директором зможу зробити висновки щодо навчального закладу.
Директор сказав, що може в кінці лютого  будуть дні відкритих дверей ... Будемо чекати. )

0

5

Читаю свій запис і дивуюсь... Дзвонила декілька днів тому до Могилянки - сказали, що подача документів розпочнеться 13 травня. Що є правдою?

0

6

Знайшла корисну інформацію вступу:

Конкурсній прийом учнів до 5 класу гімназії на 2011 рік

Адміністрація Києво-Могилянського колегіуму

оголошує конкурсній прийом учнів

до 5 класу гімназії на 2011 рік.

Для участі у конкурсі батьки подають:

1. Особисту заяву (за наданим зразком).

2. Довідку з місця навчання (школа, клас).

3. Копію свідоцтва про народження.

Приймальна комісія працює з 11 по 27 травня 2011 року,

з 16-00 до 19-00, тел. 547-13-90

Конкурсні випробування (іспити)

будуть проведені з двох предметів 6 та 9 червня.

1. З української мови (письмово) 6 червня о 9-45.

(Абітурієнт при собі повинен мати зошит «у лінійку» та ручку).

2. З математики (письмово) 9 червня о 9-45.

(Абітурієнт при собі повинен мати зошит «у клітинку», ручку, лінійку, олівець та гумку).

Наказ МОН №1/9-151 від 04.03.2011р
5 Март 2011 13:46, Админ:

Інформуємо, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 16 лютого 2011 року N 141 та з метою якісної підготовки проекту Державного стандарту базової середньої освіти буде перевірено рівень засвоєння навчального матеріалу учнями 5-8 класів.

Докладніше на сайті: http://www.guon.kiev.ua/?q=archive/2011/3/5

0

7

Хотіли б знати про реальне життя в Києво - Могилянському колегіумі? Читайте Щоденник колегіантки

0

8

1 грудня 2011 року в Києво-могилянському колегіумі відбудеться "День відкритих дверей" http://steysicolegium.blogspot.com/2011/11/1.html

0

9

14 жовтня 2012 р. адміністрація Києво-могилянського колегіуму запрошує всіх випускників 1999 – 2012 років взяти участь у святковому концерті, який відбудеться 14 жовтня, у неділю, о 12-00 у Школі Мистецтв за адресою: вул. Данькевича, 4-а.

Ідея відродження Києво-Могилянського колегіуму з’явилась наприкінці 80-х років ХХ століття. Той час знаменувався вибухом нових педагогічних ідей, які прийшли на зміну заангажованої, авторитарної педагогіки, зорієнтованої на сіренького середнього учня. Проголошення незалежності України дозволило мрію перетворити на дійсність. Після історичного рішення Верховної Ради України від 19 вересня 1991 року «Про відродження Києво-Могилянської академії» на її історичній території, була створена виконавча дирекція з відродження «Києво-Могилянської академії», яку очолив директор-організатор В’ячеслав Брюховецький, в подальшому її перший Президент.
Група вчителів на чолі з Олександром Ковальчуком виношували задум створення нової національної української школи. І тому не дивно, що їх погляд був спрямований на історію братських шкіл, Києво-Могилянського колегіуму, який згодом отримав статус академії. Саме цей навчальний заклад справив найбільший вплив на розвиток освіти, науки і культури українського народу, був виразником і носієм традиційних рис духовності українців, могутнім чинником формування національної свідомості, осередком патріотизму і боротьби за свободу.
Виходячи з потреби створення комплексної науково обґрунтованої системи національного виховання, та з метою об’єднання зусиль педагогів та вчених Національного Університету «Києво – Могилянська Академія», наказом № 51 від 06.05.1992 року було створено Києво – Могилянський колегіум як незалежний загальноосвітній навчальний заклад.
У зв’язку із відсутністю затвердженого Міністерством освіти України положення про «колегіум», Києво – Могилянський колегіум став іменуватись: гімназія «Києво – Могилянський колегіум».
«Навчання в колегіумі для більшості родин  - це вже спадковість. Зараз вчаться діти наших випускників. Серед викладачів також є наші випускники. Ми будемо раді бачити всіх! Під час святкування плануються вітальні виступи від кожного випуску. Прошу  всіх випускників: телефонуйте, пишіть, приходьте»,- директор  гімназії КМК Олександр Ковальчук
«КМК для мене завжди був і буде як рідний дім! Це може тому, що з колегіумом у мене пов`язані найкращі спогади. Я не можу згадати нічого такого негативного за ці всі роки, поки там навчався. Роки навчання в КМК – це найкращі роки мого життя! Я дуже радий тому, що мені довелось там навчатись! Я дякую всім викладачам за те, що вони мені дали ті знання, які я зараз маю, які стали базою для вступу в університет. КМК – це прекрасна гімназія, в якій завжди був присутній дух української культури. Багато хто після навчання в колегіумі почав говорити рідною мовою. Сумую дуже сильно за тим всім, що було! Сумую за КМК!», - Максим Сяркевич, випускник 2007 року, а зараз в колегіумі вчиться його молодша сестра.
«Вчитися у колегіум я прийшла, бо в дитинстві мала мрію - знати французьку мову. На той час дуже мало шкіл могли запропонувати цю мову. Я без вагань погодилась на мамину пропозицію вступати в гімназію КМК. Але я не тільки вчилась в колегіумі, а ще й два роки викладала. За ці 9 років наші вчителі стали моїми наставниками, колегами і просто хорошими друзями. і неможливо передати словами ту домашню атмосферу, яка панує у стінах цього невеличкого навчального закладу», - Олександра Ступаківська, випускниця та вчитель гімназії «Києво-Могилянський колегіум».

0


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Отзывы о школах Киева » Гімназія "Києво-Могилянський колегіум"