Дитина+Батьки+Школа Follow uamama on Twitter

МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Отзывы о школах Киева » Лицей "Троещина"


Лицей "Троещина"

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Привет всем! 
Вот хочу чтобы-ребенок пошла туда после 4-го класса. Слышала много хорошего об этом учебном завидении. А что скажите? Может кто учиться там? СПС

0

2

Гімназія "Троєщина"    
Тип: гімназія
Район: Деснянський
Адреса: 02232, Марины Цветаевой, 14в
Телефон/факс: 530-06-97, 530-06-94(ф), 530-06-98, 530-99-46, 530-15-00
Директор: Сафіулін Віктор Ісламович
Додаткова інформація про заклад
Сторiнка в мережi Iнтернет:
Спецiалiзацiя: філологічний, математичний, правознавство
Мова навчання: українська
Iноземнi мови що вивчаються: англійська, німецька, французька
Форма власностi: комунальна
Режим роботи: 5-ти денний
Кiлькiсть класiв:
Додатково є: стоматологічний кабінет, спортивна зала, бібліотека, стадіон, кабінет фізіотерапії
Умови вступу: за конкурсом

0

3

День відкритих дверей пройде 2 квітня 2011 року!!!

0

4

Сьогодні ідем на день відкритих дверей і подаємо документи

0

5

Гімназія "Троєщина" запрошує вступників до 5-х та 10-х класів!

Заснована 1992 року. Це один із перших новостворених навчальних закладів нового типу в Україні

2010 року гімназія отримала державне свідоцтво про атестацію з відзнакою
Мета – пошук, відбір, навчання і виховання здібних і обдарованих дітей
У гімназії навчається 870 учнів у 31 класі
Закінчили гімназію 1723 учнів

Для 5-х класів прийом заяв здійснюється з 02 квітня по 27 травня 2011 р. в кабінеті № 123
щоденно, окрім неділі з 18 до 20 год.

ДО ЗАЯВИ ДОДАЮТЬСЯ:
2 фотографії дитини (3х4);
1 зошит у лінійку і 1 зошит у клітинку;
файл

Детальніше на сайті http://troeschyna.kiev.ua

0

6

Подали документи в "Троещину". В перший день ми були вже 50-ті.  Були на Дні відкритих дверей. Враження: дуже все серйозно )))
Іспити: укр. мова - 28.05.2011 р. , математика -04.06.2011 р.,

Нам видали екземанаційний лист - без нього не пустять на іспити. Ще не визначили в який клас ) Зустрінемось ))

0

7

Сьогодні, 28 травня 2011 року, моя донька писала диктант з укр. мови. Початок іспиту було назначено на 9 годину. Ми вже були в школі о 8 годині. У дворі ліцея "Троещина" було декілька діток з батьками. Поступово двір школи наповнювався дітками і знервованими батьками. За деякими даними діток мало бути до 300 осіб. Потрібно було не загубити екзаменаційний листочок і мати при собі пенал з ручкою. Дітей розбили на декілька груп по 15 осіб і повели в школу. Через годину дітки вийшли і ... почали згадувати свої помилки. Ну... декілька вже нарахували.

Завтра оголошення результатів. Чекаємо ))

0

8

Так ми вступали в ліцей "Троещина" Відео )

0

9

Ура! Ми поступили в гімназію "Троєщина" . Вчора донька склала математику, а сьогодні дізнавалась бали. Ура! У нас математика - 11, укр. мова - 9. Всього - 20 балів.
Прохідні бали в 2011 році: з 24 до 19 (включно). З острахом підходила до списків, що висіли на дверях школи. Пробігла поглядом  і не відразу знайшла прізвище. Спочатку були прізвища діток які отримали 24 бали (їх було 4), потім 23, 22, 21 і ми ... котрім поставили 20. Знайшла і полегшано зітхнула. Донька відмовилась зі мною іти в "Троєщина". "Я дуже буду переживати", говорила вона.

Після підвердження вступу забрала довідочку, котру потрібно віддати в свою школу. З молодшої школи забрати особову справу, медичну картку і пройти мед. огляд і все віддати в "Троєщина" ("Троещина"). Цю інформацію батькам вже сказали в актовій  залі під час зборів. Якщо ж батьки ще не визначились, то це потрібно зробити протягом 15 днів.
"На 16-й ми вже документи не будемо приймати", - зі строгістю говорив директор. Я ще не запам"ятала як його звати, але після слів директора заспокоїлась. Щось в його промові було від дійсного керівника: строго, але по суті. )))

А!! Поряд з директором сиділи дві гарненьки жінки: як мені пояснили завучі. Можу і помилятись :) Одна мила брюнетка-вчитель, котра заспокоювала нас при вступі. Ось ТУТ дивіться відео зі вступу в "Троещина".

Інша блондинка-вчитель пояснювала про поведінку в "Троещина", шкільну форму, їжу діток. Все сподобалось :) І строгість в наш час потрібна. І щодо обов"язковість форми також )

Конструктив: Планується, що англ мова буде вивчатись -4, 5 год. на тиждень. Буде можливість вибирати і другу іноземну: між рос. мовою та німецькою (2 години на тиждень). Поділ на класи здійснює адміністрація школи у відповідності до того, скільки балів набрала Ваша дитина. "Ми відмовились від практики записувати у клас діток з одної школи. У нас був випадок, коли в одному класі були 15 дітей з одной школи. Пізніше почалися проблеми: коаліції і приниження інших дітей. Це не справедливо", - пояснив директор "Троещина". Також адміністрація буде враховувати кількість хлопчиків і дівчаток в одному класі. В гімназії
"Троєщина" є обов"язкова шкільна форма черного кольору. Жодних джинсів та інших фактур. Дівчаткам дозволяється носити брюки, але тільки класичні.
Важливо: записка від батьків "за сімейними обставинами" дозволяється тільки 1 раз на чверть. Якщо учень порушує 2 рази статут гімназії "Троєщина" його можуть порекомендувати перейти в іншу школу (авт. просто виключити :) ) . Порушення може стосуватися і форми, і поведінки тощо.
Їжа. Діти будуть їсти двічі: сніданок після 2 уроку і обід, після 5 уроку. Загальна сума їжі приблизно 10 грн. в день (це суми з минулого року, а що буде в цьому .. .ще невідомо). Є буфет в школі - котрий працює до 16:00

Перебування дітей в гімназії "Троєщина"
.  У наших п"ятикласників буде куратор. ЦЕ щось спільне між вчителем та вихователем. "Куратор буде зустрічати Ваших діток у дворі школи і забирати від батьків, буде показувати місце знаходження столової, бібліотеки тощо", - пояснила завуч. Перебування школярів в гімназії "Троєщина" заплановано до 18:00. "Ми відповідаємо за Ваших дітей до 18:00", - говорить директор. Але ящо є необхідність дитину забирати раніше, потрібно писати заяву і брати на себе відповідальність за дитину. Ну .. наче все згадала. ))

Вітаю всі вступивших! Зустрінемось в вересні!!!

Дякую адміністрації за гарно організований процес вступу. Все було чітко і зрозуміло. Повністю був відсутніх хаос! До знайомства, шановні вчителі!! )) Дякую Вам за те, що батьки не з"їхали з розуму під час цих вступів )))

Це мої враження. А у Вас батьки, вчителі... які враження з вступної кампанії 2011 року? Дякую ) Знайомимось, майбутні п"ятикласники ))

0

10

гимназия написал(а):

Мета – пошук, відбір, навчання і виховання здібних і обдарованих дітей

Дякую! Це я побачила по результатам іспитів. Наснаги в пошуці обдарованих діток! Ну ..і ми тепер в вашій когорті ))

0


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Отзывы о школах Киева » Лицей "Троещина"