Дитина+Батьки+Школа Follow uamama on Twitter

МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Все для развития детей » компьютерные игры


компьютерные игры

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

делимся

0

2

Привет всем!
Понимаю, что у каждого ребенка свои увлечения и каждый играет в свои игры, но... Родители... оставляйте ссылочки и делитесь названиями игр. Чтобы не получилось как недавно у нас.
Папа решил сделать ребенку игру.. Посмотрел, что должна быть ничего, но в результате: сексапильная медсестра делает эротический массаж, а герои говорят "по фени". Ужасть!  Папа долго объснял ребенку в чем суть эротического массажа! :)
Бросайте ссылки и название путевых игр. :)

0

3

Выучить табличку умножения
http://www.sam-soft.ru/

0

4

комната принцессы

http://children.kulichki.net/igry/new5/komprin.htm

0

5

Перший комп'ютер у мене з'явився в дев'ять років. То був старий монохромний Сінклер, що батькові віддав співробітник. Старий Сінклер з купою величезних чорних дискет.
Я пам'ятаю, як ми з молодшим братом цілими днями гралися тоді у Dizzy, Gonza і ще якусь іграшку, назви котрої я не можу згадати. Тільки через півроку у нас з'явилася приставка Денді, а перед цим ще була Рембо. Знаєте, у дитинстві іграшки сприймаються інакше. Вони ніби справжні. Ти дивишся на чорно-зелену купу пікселів, а бачиш кумедного чоловічка, у якого є історія (ти її сам вигадав), життя, навіть сім'я! І нехай про це в грі не сказано ані слова, ти все одно знаєш, що так воно є.
Так от. Вдома ми гралися на монохромному Сінклері по вихідним, а у робочі дні - їхали до батька на роботу і гралися на перших Пентіумах. У Тома і Джеррі, Аладдіна, Єретика і Десант. І то було невимовно круто, бо у мене в класі наприклад, взагалі ще ніхто не знав, що таке ото дивне "Пентіум". Юзали собі тетріси і вважали це за щастя.
З часом свій Сінклер ми повністю розібрали (як і ще декілька стареньких машинок, зібраних за безцін у знайомих), повитягали з них усі кандьори і продали дорослим дядкам на радіоринку. А за отримані гроші купили собі особистий Пентіум з неймовірною швідкістю процесора - 200 мегагерц :)
До чого то я веду? А до того, що вже давно ні во що не граюся. Бо нема ані часу, ані бажання постійно апгрейдити свої комп'ютери. А вчора знайшла емулятори для різних приставок. І ігри. Того ж самого Аладдіна, Братів Маріо, Останню Фантазію... І увесь вчорашній вечір програла у старі іграшки. До речі, гарно вивчити англійську мову мені вдалося саме завдяки комп'ютерним іграм. Тим, що були створені у жанрі Interactive Fiction. Агов! Хто-небудь ще пам'ятає, що воно таке? :)

0

6

мы пока не доросли до компа, но я всячески буду ограждать от компа сына, пусть лучше занимается в секциях и гуляет на воздухе

0

7

http://www.girlsgogames.ru/new.html
вот тут иногда играет моя старшая

0

8

Видео игры опасны для здоровья детей

Известно, что у многих детей со временем появляется зависимость от видео игр. Американские исследователи изучили проблему и пришли к выводу, что подавляющее большинство детей в США играют в видео игры, а у одного из десяти юных обладателей игровой приставки есть признаки патологической зависимости, причем это сильно отражается на успеваемости в школе и даже здоровье ребенка.

Исследователи из США изучали поведение детей, играющих в видео игры, и пришли к выводу, что у одного из 10 юных любителей игр были классические признаки зависимости. Такие дети часто лгут о своей привычке, им очень трудно отказаться от нее, а временами они даже крадут деньги, чтобы приобрести новые игры.

В исследовании, проведенном доктором Дугласом Гентайлом (Douglas Gentile), профессором психологии из Национального университета Айовы, была использована информация о 1200 детях в возрасте 8-18 лет из различных регионов США. В результате оказалось, что 88% американских детей играют в видео игры, и в среднем это занятие отнимает у детей около 13 часов в неделю. Те, у кого появляются признаки зависимости, играют в игры, по меньшей мере, в два раза чаще.

«Мы считаем, что более чем трем миллионам детей следует так или иначе оказать помощь, ведь зависимость от игр разрушительно влияет на остальные аспекты их жизни», - заявил доктор Гентайл. Чаще всего заядлыми игроками оказываются мальчики. В связи с привязанностью к играм у детей появляются проблемы со вниманием в школе, им трудно сосредоточиться, и их успеваемость заметно ухудшается. Также, у таких детей появляются проблемы со здоровьем. Дети с патологической привязанностью к видео играм обычно имеют игровую приставку у себя в детской и им чаще ставят диагноз синдрома дефицита внимания.

Результаты исследования были опубликованы в журнале Psychological Science

0

9

Основні правила безпеки при роботі на комп’ютері

Якось зовсім непомітно й дуже швидко комп’ютери потрапили до наших квартир. Якщо ж поки що у кімнаті вашої дитини комп’ютер не з’явився, то недовго чекати, коли він стане таким же об’єктом гарячого дитячого бажання, як велосипед і ролики, і протистояти цьому буде нелегко.
Під час роботи за комп’ютером слід дотримуватися певних правил, щоб не нашкодити своєму здоров’ю: не зіпсувати очі, не скривити хребет і т.д. Тому, купуючи комп’ютер – дійсно чудову і необхідну дитині річ, - потрібно розуміти, що на плечі дорослих лягає відповідальність за правильну взаємодію дитини й машини. Щодо цього спробуємо дати вам декілька корисних рекомендацій.

1. Скільки часу можна дозволяти дитині сидіти за комп’ютером:

Дитині до 6 років не повинна проводити за комп’ютером не більше 10-15хв. і то не щодня. Для дітей 7-8 років обмеження становить 30-40хв. на день. У 9-11 років можна сидіти за комп’ютером не більше години-півтори в день.

2. Як правильно влаштувати комп’ютерне місце.

Важливо щоб монітор не потрапляло світло і не падали вилиски від лампи. Краще розташувати його в кутку, але так, щоб задня поверхня не впиралася в стіну. Але при цьому комп’ютерне місце повинно бути добре освітлене. І частіше провітрюйте кімнату маленького комп’ютерника.

3. Як правильно сидіти за комп’ютером.

Розміри комп’ютерного столу й стільця повинні відповідати зросту дитини. Прослідкуйте щоб вона рівно тримала спину, не клала ногу на ногу, не занадто перегинала зап’ясток, не задирала голови. Для зручності можна покласти під ноги підставку. Екран потрібно розташувати так, щоб по відношенню до центру дисплея погляд падав трохи зверху вниз, під кутом 10-20°. Перевірте, чи рівно стоїть монітор, чи не доводиться дитині повертатися до нього. Найкраще розташувати монітор на такій відстані, щоб дитина могла торкнутися до нього кінчиками пальців витягнутої руки.

4. Як вберегти очі дитині.

Крім виконання спеціальної гімнастики, потурбуйтеся про те, щоб дивлячись в монітор, дитячі очі не страждали від занадто яскравих кольорів екранної картинки. Не полінуйтеся „пограти” з настроювачами монітора, відрегулюйте яскравість і контрастність так, щоб вам було якнайкомфортніше. Якщо у вас не рідкокристалічний монітор, то обов’язково прослідкуйте за тим, щоб частота оновлення екрана була максимальною (не менше 85, а в ідеалі – 100 і більше герц).

5. Дитині якого віку варто купувати персональний комп’ютер.

Малюку, який ще не пішов до школи, буде досить нечастого спілкування з батьковим комп’ютером. А от 7-8 річний школяр уже може прийти до вас із прямою вимогою: ”Хочу!”. Цього не варто лякатися: якщо у вас є така можливість, і ви відчуєте, що дитина вже достатньо доросла, купуйте. У цьому віці діти активно пізнають світ. Психологи відзначають, що робота на комп’ютері розвиває увагу. Але від користі до шкоди – один крок: помірне перебування за комп’ютером поліпшує концентрацію уваги, занадто довге – погіршує.
http://teacher.at.ua/

0


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » Все для развития детей » компьютерные игры