Дитина+Батьки+Школа Follow uamama on Twitter

МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » отношения в семье » ПАПА. А як вони займаютья школяриками?


ПАПА. А як вони займаютья школяриками?

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Ой... дівчатка... помітила, що на цьому форумі... одні мами. Таке враження, що нашим чоловікам не цікаве виховання діток? Як саме тата займаютья дітьми? У що грають? Чого навчають?
Наприклад, мій чоловік навчив доньку... грати в ... шахи і в ... футбол. Ми навіть на Д.Р. захотіли футбольний м"яч. :) Намагаюсь так побудувати перевірку дом. завдань, щоб тато перевіряв математику, а я вже інші предмети. Вони з чоловіком: вчать табличку множення, вирішують задачки....
Тільки помітила, що чоловікові не вистачає терпіння з малою. Коли вона щось не так вирішую... злиться і закінчує. Ось так... А як у ВАс?

0

2

І у нас так.... вчить доцю читати)))) пока прогресу немає. Зате спортом займаються разом, возить її по Києву (зоопарк, парки, в кафешки...) Ще читає казки на ніч, коли сам не вирубається швидше за дитину. Хотілося б більшого, але добре хоч так....

0

3

у нас,ттт, но папа много детям внимания уделяет. особенно сейчас старается старшей побольше внимания уделить.(я то с Сонькой тусуюсь). по поводу уроков, в основном помогает  ей с английским.

0

4

maMaRICHka написал(а):

Ще читає казки на ніч, коли сам не вирубається швидше за дитину

Ага... таке теж буває :)

0

5

Ольга написал(а):

у нас,ттт, но папа много детям внимания уделяет

А на цю сторінку заходить? Ну... хоть жоден папа читає корисну літературу про виховання, чи це тільки мами роблять?

0

6

mama_ua
зарегился тут, но не думаю что еще что-то читал :D

он обычно такое читает, если я полсуну. хотя одну книжечку по воспитанию пару лет наза проичитал по собственной инициативе от обложки до обложки :D

0

7

У нас мама занимается с  учениками....Папу не допускаю))))а то как назанимаются... :D

Отредактировано Пупся (2009-04-23 11:45:34)

0

8

Пупся
а чего так? почему папе не доверяете?

0


Вы здесь » МОЙ РЕБЕНОК - ШКОЛЬНИК » отношения в семье » ПАПА. А як вони займаютья школяриками?